Federasyon Sistemi

Federasyon sistemi,Ağrı ve Bingöl Federasyonlarının ortak talepleri doğrultusunda geliştirilmiştir.Amaç tüm kulüpleri,sporcuları,hakemleri tek bir kanaldan yönetmektir.Sistemde 6 farklı yetkili için giriş bulunmaktadır.Admin,hakem yetkilisi,hakem,kulüp,il temsilcisi ve editör girişleri.Admin genel sistemi yönetmektedir.Editörler haberleri,içerikleri yönetmektedir.Her kulüp kendi kulübünü ve sporcularını yönetmektedir,transferler gerçekleştirmektedir,gelişmiş evrak sistemi ile futbolcularına ait evrakları bir iki tıkla sorunsuzca çıkarabilmektedir.Hakem yetkilileri sisteme ayrıca giriş yaparak maçlara hakem,gözlemci atama işlemlerini gerçekleştirmektedir.İl temsilcileri ise adminden sonraki en yetkili kişilerdir.Tüm grupların kendilerine ait panelleri bulunmaktadır.Her statüye ait yetkiler belirli ölçülerde kısıtlanmıştır.Örneğin hakem yetkilisi sisteme içerik giremezken,editörler skor giremez,kulüpler maç sonucu giremez vs.

Sistemde kayıtlı tüm hakemler kendilerine tahsis edilen panelden maç sonrası esame listelerini sisteme girebilmektedirler.Ayrıca yönettikleri maçlara ait tüm detayları da(oyuncu değişikliği,kartlar,maç skoru,gol atanlar vs.) kendi panellerinden sisteme girebilmektedir.Böylelikle her maça ait detaylar sistem üzerinden rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Bir federasyonun ihtiyaç duyduğu tüm işlemleri içeren bu federasyon sistemini satın aldığınızda tüm güncellemelerden ücretsiz faydalanmaktasınız!Sistemde ayrıca kulüpler federasyon başkanına veya itiraz heyetine direkt itirazlarını göndererek yanıt alabilmektedirler.Tüm sporcuların evraklarını çıkarıp tek tek elle bilgileri girmenize gerek kalmadan direk futbolculara ait Filiz Lisans Evrağı,Vize Lisans Evrağı,Serbest Fesihli Futbolcu Evrağı,Ek-11 Referans belgesi,Ek-1 Sağlık Belgesi vb. tüm evrakları saniyeler içerisinde çıktı alabilirsiniz.

Referanslar

agriaskf.com | bingölaskf.org | ığdıraskf.com

Neden bu sistem?

  • Kulüplerinizi rahatlıkla yönetme
  • Arama motorlarına %100 uyumlu
  • Kulüp,futbolcu arasında iletişim sağlama
  • Ücretsiz güncellemeler
  • Güçlü alt yapı
  • Kullanıcı dostu arayüzler
  • Sisteme her yerden erişebilme

Kurumsallaşma yolunda güçlü bir adım

Federasyon sistemi ile size bağlı tüm kulüpler,futbolcular kendileri veya maçlar hakkında tüm detayları federasyonunuza ulaşma gereği duymadan rahatlıkla takip edebilmektedirler.

Hakem Atamaları / Cezalar

Hakemler maç öncesi atandıkları maçları görüntüleyebilmektedir.Ayrıca sistem içerisinde ceza sistemi ile sporcular veya yöneticiler cezalarını takip edebilmektedirler.

Güçlü Medya Desteği

Sistem sizlere video,fotoğraf yayınlamanız için güçlü bir alt yapı sunmaktadır.Ayrıca TFF ve GSB haberlerini bir kaç tıkla sitenizde hızlıca yayınlayabilirsiniz.

Kullanışlılık

Sistem geliştirilerken olabildiğince herşey basit tutulmaya çalışılmıştır.Bu yüzden sistemi yöneticiler rahatlıkla kullanabilmektedir.


Mobil Uyumluluk

Sistem mobile tamamen uyumludur.Sistem responsive olarak geliştirilmiştir.Tasarımsal yönü CSS3,Bootsrap teknolojileri ile kodlanmıştır.

Güncelleme

Mevcut yapınıza ve sisteminize zarar vermeden güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Kullanılan Teknolojiler

Sistem Codeigniter Framework (PHP 5.2), Mysql, Jquery, Angularjs, Json, CSS teknolojileri kullanılarak kodlanmıştır.

Fiyat

Sistemin kararlaştırılan satış fiyatı 1000TL + KDV'dir.Sistemi satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde sunucunuza kurularak tarafınıza teslim edilmektedir.

Federasyonunuza sanal ortamda kurumsal bir dokunuş kazandırın.

Sistemi satın aldıktan sonra extra bir ücrete tabi tutulmazsınız.Sadece yıllık bakım ücreti talep edilen durumlarda bu ücreti ödeyip ödememek takdirinize bırakılmaktadır.


Kısa Bilgi

Yaklaşık 5 yıldır yazılım sektöründe freelance(bazen tam zamanlı) faaliyet göstermekteyim.Bu süreçte bir çok projede yer aldım.Halen freelance olarak yazılım geliştirme serüvenime devam etmekteyim.Bu sitenin açılış amacı tecrübelerimi ve çalışmalarımı ilgili kişilerle paylaşmaktır.

İletişime Geç !

Email: muratcelebiler@hotmail.com muratcelebiler@gmail.com
Skype: muratcelebiler