Hakkımda

about-me

Murat Çelebiler - Freelance Developer

1988 doğumluyum.Eğitim hayatıma 1.5 yıl süren Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği ile başladım.Harita Müh. bölümünü çeşitli sebeplerden dolayı yarım bırakarak Eğitim Fakültesi Bilgisayar Öğretmenliğini(Lisans) tercih ettim ve bu bölümden mezun oldum.1 dönem süren öğretmenlik deneyimimden sonra öğretmenliği bırakarak profesyonel yazılım hayatıma devam etme kararı aldım.

5 yıllık yazılım geliştirme tecrübem bulunmaktadır.Yazılıma gönül vermiş biri olarak sürekli kendimi daha da geliştirmekteyim.Projelerde duruma göre tam zamanlı,dönemsel ya da freelance olarak görev almaktayım.Şu anda freelance olarak yazılım geliştirmeye devam etmekteyim.Ajanslara,firmalara veya şahıslara istekleri doğrultusunda destek vermekteyim.Tüm projelerimde öncelikle insan sonra iş felsefesi ile hareket etmekteyim.

Sizlerde iletişim bilgilerimden tarafıma ulaşarak projelerinize teklif alabilirsiniz.Özverili ve projelerini zamanında teslim eden biri olarak profesyonelliği daima ön planda tutmaktayım.Birlikte çalışmak dileğiyle...


Bana bir kod öğretene header.php dosyalarımdaki title tagları feda olsun...

Konfüçyüs (öyle duydum)


Deneyimlerim

PHP 92%

CSS3,Bootstrap 95%

SEO 85%

Jquery,Javascript 92%

Mysql 92%

Codeigniter 90%

Laravel 70%

PSD to HTML 97%

Web Arayüz Tasarlama 85%

Wordpress,Joomla 85%

Yazılım sektöründeki tüm diller ve teknolojiler uçsuz bucaksız bir okyanus gibidir.Her ne kadar ben çok iyiyim derseniz de henüz keşfetmediğiniz kütüphaneler,fonksiyonlar vs. olabilmektedir.O yüzden Senior developerlar bile "deneyimimim %100'dür" deme cesaretini kendilerinde bulamamaktadırlar.Ben de yer aldığım tüm projelerde istenilenleri yerine eksiksiz getirme oranına bağlı olarak deneyimlerimi eklemiş bulunmaktayım.

Kısa Bilgi

Yaklaşık 5 yıldır yazılım sektöründe freelance(bazen tam zamanlı) faaliyet göstermekteyim.Bu süreçte bir çok projede yer aldım.Halen freelance olarak yazılım geliştirme serüvenime devam etmekteyim.Bu sitenin açılış amacı tecrübelerimi ve çalışmalarımı ilgili kişilerle paylaşmaktır.

İletişime Geç !

Email: muratcelebiler@hotmail.com muratcelebiler@gmail.com
Skype: muratcelebiler